POSZUKIWANY SPECJALISTA (M/K/I) DS. FOTOWOLTAIKI!

Szukamy w najbliższym możliwym terminie technika elektronika (m/w/i) branży energetycznej i instalacyjnej z doświadczeniem w fotowoltaice.

Szukasz nowych perspektyw zawodowych albo po prostu pracodawcy, który uzna i będzie potrafił docenić Twoje mocne strony? Posiadasz już doświadczenie z zakresu elektrotechniki i fotowoltaiki? Sprawia Ci przyjemność kontakt z klientami oraz koordynacja placu budowy?

JEŚLI TAK, ZOSTAŃ CZĘŚCIĄ NASZEGO ZESPOŁU!

Szukamy w najbliższym możliwym terminie na pełny etat oraz na czas nieokreślony zmotywowanego i zaangażowanego pracownika (m/k/i) do wykonywania następujących zadań:

TWOJE ZADANIA:

  • Samodzielne kierowanie swoimi budowami
  • Dokonywanie uzgodnień z klientami i kierownikami budowy
  • Wykrywanie usterek i wykonywanie napraw elektrycznych urządzeń instalacyjnych i fotowoltaicznych
  • Wykonywanie prac konserwacyjnych i napraw urządzeń fotowoltaicznych
  • Nadzorowanie monitoringu urządzeń fotowoltaicznych w naszym portalu

CO NALEŻY POSIADAĆ:

  • zaświadczenie o ukończeniu kursu na technika elektronika (m/k) branży energetycznej i instalacyjnej lub porównywalnego szkolenia
  • umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej
  • doświadczenie z zakresu nowych inwestycji budowlanych i remontów starych budynków
  • doświadczenie w wykrywaniu usterek w przypadku awarii urządzeń instalacyjnych
  • profesjonalny i przyjazny kontakt z klientami prywatnymi i biznesowymi
  • prawo jazdy kategorii B
  • umiejętności rzemieślnicze
  • znajomość języka niemieckiego

CO OTRZYMASZ OD NAS:

  • umowę o pracę na czas nieokreślony
  • wynagrodzenie zgodne ze Zbiorowym Układem Pracy
  • szkolenia i kwalifikacje adaptacyjne

Czy udało nam się Cię zainteresować? Jeśli tak, z radością czekamy na Twoje zgłoszenie za pomocą poniższego formularza kontaktowego.

Zum Absenden des Formulars muss Google reCAPTCHA geladen werden.
Google reCAPTCHA Datenschutzerklärung

Google reCAPTCHA laden